Newsletter

ON-LINE KALKULÁTOR
TAMPONOVÉHO TISKU
Kalkulátor
Spočítejte si rychle
a jednoduše cenu
potisku

Kontakt

Telefon: 00420 777 143 394
Email: lanci.miroslav@gmail.com

 

KONTAKTNÍ ADRESA

Šilheřovická 889/1a
Ostrava-Petřkovice
725 29

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Adresa: Šilheřovická 889/1a
725 29, Ostrava-Petřkovice
IČ: 03756572
DIČ: CZ03756572

 

 

Vítám Vás na stránkách firmy Lanči tisk s.r.o.

Již od roku 2006 (tehdy jako živnostník a od roku 2015 s.r.o.) poskytuji převážně reklamním agenturám rychlý a kvalitní potisk různých reklamních předmětů. Spolupracuji i s menšími odběrateli a živnostníky. I k malým zakázkám přistupuji zodpovědně a stejně pečlivě jako k velkým a stálým zákazníkům. Technologie tampónového tisku umožňuje označit předměty různě tvarované, zaoblené a z téměř jakéhokoliv materiálu (sklo, plasty, dřevo, kovy). Proto je nejvíce používanou technologie k těmto účelům.

Na našem Eshopu je k dispozici široká škála těch nejevíc žádaných reklamních předmětů. Počínaje tužky, propisky, zapalovače, hrnky, děštníky až po trika, kufry, kalendáře, diáře, luxusní pera, hodinky.

Na dvou strojích německé značky Kent a na stroji Morlock MKM 80 jsem schopný pěti barevných potisků. Tiskové polymery (šablony) si připravuji na vlastním osvitovém stroji a tak mohu rychle reagovat na požadavky klientu (potisky ze dne na den) nebo při opotřebení šablony mohu bez čekáni vyrobit novou. Barvy používám značky RUCO, jsou univerzální jedno nebo dvousložkové bez škodlivých cyklohexanonů. Surové materiály použité při výrobě této barvy splňují požadavky EEC nařízení o bezpečnosti hraček EN 71, část 3 z prosince roku 1994. Barvy této série mohou být používány k vnějšímu potisku obalů i potravin. V případě jakýchkoliv dotazů pište na můj email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte na číslo 777 143 394

Obvyklé dodací lhůty jsou 5 pracovních dní. Dodací termíny jsou však závislé na sezónním obsazení kapacity. Expressní zakázky jsou mimo pořadí řešeny za příplatek 50%. Nejkratší technologický čas pro potisk například 300 ks stejných předmětů při dodané grafice je cca 3-5 hodin.

Miroslav Lanči

jednatel